۱۳۸۸ مرداد ۴, یکشنبه

تصويري از اعلاميه صدا و سيما براي خروج ماشين کارکنان از پارکنيگ// ترس صدا و سيما از كارمندان خودش+عکس


در پي برگزاري مراسم ترحيم محسن روح الاميني يكي از شهداي جنبش سبز در مسجد بلال سازمان صدا و سيما كه از طرف عزت الله ضرغامي رييس سازمان صدا و سيما تا ساعاتي ديگر برگزار خواهد شد، ‌تدابير شديد امنيتي در اطراف مسجد بلال واقع در خيابان ولي عصر به اوج خود رسيده است.
به گزارش چريک‌آنلاين، با توجه به قرار داشتن مسجد بلال در مجاورت سازمان صدا و سيما و نيز با توجه به حضور مهدي كروبي و حضور احتمالي مير حسين موسوي در مراسم ختم امروز، ‌ترس از حضور گسترده ي معترضين به نتيجه ي انتخابات باعث شده است تا از صبح امروز برگه هايي در داخل سازمان صدا و سيما پخش شود كه به كارمندان هشدار داده است که نهايتا ساعت 3 بعداز ظهر خودروهاي خود را از پاركينگ هاي سازمان خارج کنند.
اين در حالي است كه كليه كارمندان سازمان صدا و سيما بر خلاف روزهاي معمول كه تا ساعت (شانزده و پانزده دقيقه )164.15 در محل كار خود حضور داشته اند اما امروز بايد راس ساعت 15 محل كار خود را ترك کنند.
پدر محسن روح الاميني رييس انستيتو پاستور و از دوستان صميمي عزت الله ضرغامي است.

۶ نظر:

ناشناس گفت...

با درود به همه رزمندگان راه آزادی ایران از دست رژیم آیین تباهی
هم میهن گرامی برای ادامه و ژرفای بیشتر جنبش آزادیجواهی به تکاوران تندر بپیوندید و ویا حد اقل برای آموزش هنر رزم در حرکتهای گروهی ،مانند تظاهرات خیابانی و آموزش مبارزه مسلحانه برای زمینگیر کردن نیروهای ددمنش آیین تباهی از وبسایت تکاوران تندر دیدن نمایید، تکاوران تندر بازوی نظامی انجمن پادشاهی است و برخلاف تصور اولیه گروهی سلطنت طلب نمی باشد ، پادشاه یعنی کوروش و داریوش و سلطان یعنی خلفای بغداد ویا فتحعلی شاه و یا ناصرالدین شاه که فقط نام شاهی را به یدک میکشید ند و در واقع سلطنت تقلیدی بیقواره از آیین پادشاهی است که از زمان معاویه شروع به نسخه برداری به شیوه ، عربی و براساس راه و رسم عربی از آیین پادشاهی نمودند و آنچه ما در این 1400 سال در ایران دیدهایم ، نه آیین پادشاهی بلکه آیین تباهیگری سلطانی بوده است. انجمن پادشاهی ایران آیین ریشه ای ایران را به عنوان پیشنویس قانون اساسی پادشاهی پیشنهاد و به بحث و بر رسی عمومی تمام ایرانیان میگذارد و از هرگونه جنبش آزادیخواهی در همه جای ایران دفاع میکند و اگر به تاریخ ایران نیک بنگرید آیین ریشه ای با قدرت گرفتن مغهای زردشتی که همان آخوندها بودند به تباهی کشیده شد، در پایان باید خاطر نشان سازم که از نظر تکاوران تندر رضا پهلوی نه لیاقت و نه شجاعت به دوش کشیدن بار سنگین پادشاهی را دارد.
جاوید ایران و خوش وخرم مردمان سراسر ایران زمین
کژدم

http://takavaran-tondar.tk
http://www.tondar.org

ناشناس گفت...

اين دولت كودتاچي مثل سگ از مردم ميترسه , پس با حضور خودمون در مسجد بلال زلزله به اندام كودتاچي ها بندازيم . به اميد آزادي و پيروزي

ناشناس گفت...

خیلی ناشیانه عکس را ساختی

ناشناس گفت...

کس وشعر مرد حسابی نشسته ای با ورد یه چیزی درست کردی بعنوان مدرک ! حداقل یه کم خلاقیتی چیزی ! ایکاش راهت می دادند از یه راهرو صدا و سیما عکس بگیری که با فتو شاپ اینم بچسبونی تنگش !
کارمندان صدا و سیما همه ارزشی و ولایی اند و عین سگ می ترسند

ناشناس گفت...

Khameneie ghatel edam baiad gardad.

Ariya گفت...

سلام
عزیز کارتو ادامه بده وبدون هر کسی درباره تو حرف میزنه چه تشویق جه انتقاد چه تحسین همه نشان دهنده کار خوب تو در اطلاع رسانیت است

لطفا یه ایمیل از خودت بهم بده که باهات همکاری کنم.