۱۳۸۸ تیر ۱, دوشنبه

دستکاري پرونده مرگ کشته‌شدگان در بيمارستان رسول اکرم// شليک نوعي گلوله شيميايي از سوي لباس شخصي‌ها که موجب سکته قلبي مي شود- فوري! فوري! فوري!

يكي از دلايل اعتصاب كاركنان بيمارستان حضرت رسول و برخي از مراكز درماني ديگر دستور مقامات قضايي جهت دستكاري پرونده هاي كشته شدگان بود. طبق اطلاعات رسيده بيمارستانها دستور دارند كه علت مرگ كشته شدگان را فوت در حين عمل جراحي و يا سكته قلبي ذكر کنند.
به گزارش چريک آنلاين، بر اساس اطلاعات رسيده برخي از پزشكاني كه از اين كار ممانعت و آن را خلاف قسم‌نامه‌ي پزشكي و مغاير با اصول ابتدايي حقوق بشر اعلام کرده‌ و از انجام آن سر باز زده‌اند.
در گزارش ديگري كه از برخي بيمارستان‌ها (به‌طور غير رسمي) منتشر شده تعداد سكته هاي مشكوك در جوان‌ها و نوجوان‌ها در چند روز اخير افزايش بي‌رويه‌اي داشته که در بررسي‌هاي انجام شده از سوي برخي مراكز درماني بيشتر اين افراد با درگيري‌ها ارتباط داشته و يا در آن به طور مشخص حضور داشته اند.
در بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد نيروهاي لباس شخصي از نوعي سلاح كه منحصرا شليك نوعي تير موسوم به ‌كريستال را به عهده دارد استفاده مي‌کنند که اين گلوله پس از اصابت به بدن ماده‌اي بر روي پوست رها مي‌كند كه سريعا وارد خون شده و پس از 24 ساعت منجر به سكته قلبي در فرد مي‌شود. در علم شيمي، كريستال عنواني عمومي به هر نوع ماده خالص در حالت اشباع از نظر ساختماني و شيميايي گفته مي شود.

زخم اين نوع گلوله در ظاهر بسيار سطحي بوده و به‌صورت يك نوع كوفتگي و يا خراش همراه با تورم ظاهر ميشود اما پس از 24 ساعت تاثير مهلك خود را گذاشته و فرد مضروب را از پاي در مي آورد.
نکته مهم اين است كه اين كشته شدگان در شمارش مرگ و مير حاصل از درگيري‌ها شمارش نمي‌شوند.

۵ نظر:

ناشناس گفت...

mikhayn mardomo alaki betarsunin?

ناشناس گفت...

Be nazare man ham in matlan baraye iijade vahshat ast dar beine mardom

mrpooneh گفت...

چرت نگو ديگه
اين الكي حرف زدنهاست كه همه چي را خراب مي كنه
حداقل تو يكي به شعور ما اهانت نكن

ناشناس گفت...

man interne rasoolam chert nagoo lotfan mikhastan begiran bebaran majrooha ro ma rikhtim biroon

ناشناس گفت...

agar vaghean haghighat dare akse chandta az mordeha ro bezar. akse oon tiri ke migi ro ham lotf kon. khabar ba zamimeye madrak tasviri movasaagh tare