۱۳۸۷ دی ۱۰, سه‌شنبه

عکسهای تازه از فاجعه تخریب آرامگاه کوروش توسط برادر پاسدار رانت خوار طالبیان
شب گذشته تلویزیون صدای آمریکا در برنامه میزگردی با شما به بررسی تخریب یا مرمت آرامگاه کوروش پرداخت. این در حالی بود که خبرگزاری مهر طی خبری با عنوان 28 سئوال کارشناسان عکسهای جدیدی را از روند تخریب آرامگاه کوروش منتشر کرد. در بین سئوالات کارشناسان سئوالی مربوط به شرکت پیمانکار مرمت وجود دارد که پاسخگوی بسیاری از سئوالات آنهاست.
بر اساس این پرسش معلوم می شود که محمد حسین طالبیان که برادرش از مقامات ارشد وزارت اطلاعات است با تاسیس شرکتهای صوری با خودش قرار داد بسته و برای کاهش هزینه های مرمت از عده ای مرمت گر محلی که سواد اینکار را ندارند استفاده کرده است. جالب اینجاست که در میان مرمت گران سیروس زارع پیش از این قصاب بوده است و یکی دیگر از مرمتگران شومینه ساز است.


کارشناسان در این سئوال خود می پرسند محوطه میراث جهانی تخت جمشید، محوطه میراث جهانی پاسارگاد، محوطه تاریخی نقش رستم، محوطه میراث جهانی چغازنبیل و هفت تپه، تدریس در چندین دانشگاه معتبر داخلی، مدیرعاملی شرکت خصوصی فن و هنر آسیا (شرکت فوق در تاریخ 15/6/1385 تحت شماره 279960 در اداره ثبت اسناد کشور به ثبت رسیده) و عضویت در شرکت خصوصی پرند پیمایش (شرکت مهندسی پرند پیمایش (با مسئولیت محدود) در تاریخ 11/11/83 تحت شماره یکصد و پنجاه و یک در اداره ثبت اسناد سیاهکل به ثبت رسیده) و ترجمه کتاب تخصصی را انجام دهد و بدون جوابگوئی به سئوالهای علمی یکی از کارهای صورت گرفته در محدوده مدیریتی اش از سوی مسئولین بازخواست نگردد؟


چریک آنلاین عکسهای تازه مهر را دوباره منتشر می کند.

۱۱ نظر:

ناشناس گفت...

نگرانی شما قابل درک است،چون اگر این بنای تاریخی تخریب شود ما نمیدانیم کجا بشاشیم.همت کنید مثل برنامه خلیج عربی امضا جمع کنید تا از تخریب آن جلو گیری شود.

ناشناس گفت...

شما اگر برای قضای حاجت مشکل دارید از راه حل ما استفاده کنید: دهان پیامبر گرامی محمد رسول الله جون میده برای شاشیدن تازه از دهان ایشون که بگذریم ریدن تو کعبه انقدر حال میده .

ناشناس گفت...

man ham ba nazare duwom mowavegam

ناشناس گفت...

man ham be fekr foroo raftam akhe age nabood beshe koja beshashim .. nazarid nabood beshe .. ok

ناشناس گفت...

ناشناس گفت...

نگرانی شما قابل درک است،چون اگر این بنای تاریخی تخریب شود ما نمیدانیم کجا بشاشیم.همت کنید مثل برنامه خلیج عربی امضا جمع کنید تا از تخریب آن جلو گیری شود.
December 31, 2008 1:11 AM
------------------------------------
ناشناس گفت...

شما اگر برای قضای حاجت مشکل دارید از راه حل ما استفاده کنید: دهان پیامبر گرامی محمد رسول الله جون میده برای شاشیدن تازه از دهان ایشون که بگذریم ریدن تو کعبه انقدر حال میده .
--------------------------------
ها ها ها ها ها

خيلی باحال جوابش رو دادی . دمت گم

ما ايرانيان بلاخره اين اسلام کثيف رو از سرزمين عزيزمون بيرون ميکنيم.

درود بر تو فرزند راستين کوروش

ناشناس گفت...

تو روح امام هم میشه شاشید

سام گفت...

البته در ادامه صحبت دوستان باید بگم که دهان مبارک حضرت علی علیه السلام هم مناسب انکار میباشد که بنده به ناشناس (نظر دهنده اول) توصیه می کنم که امتحان کنند.. لذت خواهید برد.

امیر گفت...

یا دوستدار واقعی هنر وتاریخ ایرانی هستیدویا یه احمق جاهلی که برای عقده گشایی از آزارهایی که در دوران کودکی کشیده اید ویا عقده های دوران زندگیت یه پیامبر خدا توهین میکنی
کدام یک ؟؟؟
بهتر است برای این رسوایی بزرگ اقدام به جمع آوری مدرک وافشا سازی آن بکنیم تا حداقل آبرویی برای این جماعت کوتوله فرهنگی باقی نمانده وخرد جمعی جولوی فعالیتشان را بگیرد

رضا گفت...

اگر ارزش تاریخ کهنمان را بدانی . به احترام ایرانیها با فرهنگ آریایی به خدای یکتا وپیابرش زرتشت پی میبری واین را به خاطر میاوری که تعقل ایرانیان در پذیرفتن حرف حق واحترام به ادیان الهی بعد از زرتشت جزو افتخاراتی است که در تاریخ فقط و فقط برای ایرانیان ثبت شده .. واین را میفهمی که کسی که به خداوند و فرامینش احترام نگذارد مانند موریانه ای است که تفاوت کاغذ باطله بانقاشی کمال الملک را نمیفهمد ولیاقت دفاع از هنر را ندارد
بهتر است به جای تقلید از منتقدان ودوستداران هنر اندکی مطالعه کنید
هیچ چیز بدتر از صدمه زدن به میراث کهن ایرانیمان وعدم حفظ ونگهداری مناسب از آن نیست ولی بهتر از بدانید آدمهای جاهلی مثل شما هستند که وقتی متاسفانه به مسئولیتی میرسند از روی جاهلیتشان به هنر و نمادهای آن صدمات غیر قابل جبرانی میزنند

ناشناس گفت...

ما بالاخره این تازی پرستهای جاهل و عقب مانده را از ایران زمین بیرون میکنیم و میفرستیمشان تا پیش الله مدینه قضای حاجت کنند.

mohammad hossein گفت...

سلام گفتند صانع ژاله نبود بلکه ژاله صانع بود هرچه بود برادر بسیجی‌ بود و خونش در راه اسلام ریخته شد نه در راه آقای احمدی نژاد هم خودم بسیجی‌ هستم وهم دو تا پسرهام بسیجی‌ هستند ما اگر مثل صانع در تظاهرات شرکت می‌کنیم ما علیه اسلام و ولایت فقیه نیستیم ما آقای احمدی‌نژاد را قبول نداریم ما انرژی هسته‌ای را دوست داریم ولی‌ گرسنگی را بخاطر انرژی هسته‌ای دوستنداریم مردم مصر تونس سعودی و غیره اسلام را دوست دارند ولی رئیس‌ جمهور ی که رفاهه مردم را نمیخواهد دوست نداشتند .