۱۳۸۷ آبان ۱, چهارشنبه

چماقداران حادثه کوی دانشگاه، پرچمدار تبلیغات انتخاباتی احمدی نژاد در روزنامه ایران شدند















عملیات تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری دور دوم محمود احمدی نژاد در روزنامه ایران، با صدور حکم مدیرمسئولی ویژه نامه های شهرستانهای این روزنامه به " وحید خاوئی " عامل اصلی ربودن رئیس دانشگاه علم و صنعت در سال 1383 و از چماقداران اصلی ماجرای کوی دانشگاه، توسط " کاوه اشتهاردی " یکی دیگر از چماقداران حادثه 18 تیر سال 1378 که بطور غیر قانونی هم اکنون مدیرعامل و مدیر مسئول روزنامه ایران است، کلید خورد.
ویژه نامه های استانی روزنامه ایران که هم اکنون در 16 استان کشور بصورت رایگان توزیع می شود، پروژه ای کاملاً غیر اقتصادی است که صرفاً به منظور انجام تبلیغات گسترده برای انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری و حمایت بی شائبه از محمود احمدی نژاد، از تابستان سال گذشته، آغاز به کار کرد.

در جدیدترین گام برای شروع فاز دوم تبلیغاتی رئیس جمهور فعلی ایران که در ضعیف ترین ایام محبوبیت خود به سر می برد، کاوه اشتهاردی با برکناری رحیمی مدیر کاربلد مجموعه شهرستانهای این روزنامه، پروژه تبلیغاتی ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد را کلید زده است.
به این ترتیب تمام مجموعه های مدیریتی روزنامه ایران هم اکنون دست چماقدران شناخته شده حادثه کوی دانشگاه سال 1378 به بعد افتاده است.این افراد که سرشناس ترین آنها عبارتند از کاوه اشتهاردی، وحید خاوئی، غلامحسین صادقیان، ابراهیمی، نادر بکایی و ... در حال حاضر به عنوان اصلی ترین پادوهای تبلیغاتی رئیس جمهور 13 درصدی ( محمود احمدی نژاد بر اساس نظرسنجی های معتبرترین مراکز نظرسنجی ایران، تنها 13 درصد آراء فعلی مردم ایران را می تواند از آن خود کند ) در روزنامه ایران گرد هم آمده اند. نگاهی به سابقه نامبردگان برای پی بردن به ماهیت آنها ضروریست:
1- کاوه اشتهاردی: مدیر عامل 29 ساله روزنامه ایران که یکی از چماق به دستان کوی دانشگاه بود و در جریان درگیری های 18 تیر موتورسیکلتش توسط دانشجویان به آتش کشیده شد و برای گم کردن رد هویتی خود در برابر دوربین های تلویزیون دانشجویان را یک مشت اراذل و اوباش و دانشجونما معرفی کرد. تلویزیون در حالی با وی تحت عنوان دانشجوی دانشگاه تهران مصاحبه می کرد که او اصلاً مدرک دیپلم هم نداشت. کاوه اشتهاردی در جریان کوی دانشگاه یکبار توسط پلیس امنیت دستگیر شد و هم اکنون پرونده ای امنیتی در پلیس امنیت تهران دارد. وی مدتها تحت پوشش خبرنگار به شناسایی خبرنگاران مخالف حکومت مشغول بود و مزد زحمات خود را از صفار هرندی وزیر فعلی وزارت ارشاد و سردبیر سابق روزنامه کیهان دریافت کرد.
2- وحید خاوه ای (خاوئی ): یکی از صفاک ترین چماق داران حادثه کوی دانشگاه و داماد سردار احمدي مقدم كه پيش از اين معاون منابع انساني و توسعه مديريت مشاوران جوان دولت نهم و مسوول دفتر مهدي هاشمي رئيس ستاد تبصره 13 بود و به تازگي براي ساماندهي برنامه هاي تبليغي احمدي نژاد از سوي كاوه اشتهاردي مدير مسئول روزنامه ايران به عنوان مدير مسئول روزنامه هاي استاني ايران (ايران زمين) منصوب شده است. وی یکی دیگر از چماقداران حادثه کوی دانشگاه است که عامل اصلی دزدیدن و ضرب و شتم مدیر دانشگاه علم و صنعت در سال 1383 بود.
3- غلامحسین صادقیان: خواهر زاده صفار هرندی و از اصلی ترین چهره های شناخته شده گروه های فاشر دوران خاتمی که تحت پوشش روزنامه نگار در روزنامه کیهان قلم می زد. او یکی از بد دهن ترین و از اصلی ترین اوباشی است که در حادثه کوی به جان دانشجویان افتاده بود و هم اکنون دبیر سرویس اجتماعی و سردبیر روزنامه عصر ایران است و بسیاری از روزنامه نگاران اصلاح طلب را به عوامل اطلاعاتی فروخته است. وی یکی از متوهم ترین اوباشی است که این روزها تحت عنوان روزنامه نگار در روزنامه ایران، فرمانروایی می کند.
4- نادر بکایی: عکاس سابق روزنامه یالثارات و تنها عکاسی که در شب حادثه 18 تیر از حوادث آن شب عکاسی کرده است و عکس هایش را در اختیار نهادهای اطلاعاتی قرار می داد. او هم اکنون دبیر عکس روزنامه ایران است.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

استاد کمی زبان فارسی بخوانید! صفاک!!!نیست و سفاک است.متوهم ترین خبرنگار یغنی چه؟منظورتان از این جمله چیست؟پیروز باشید

ناشناس گفت...

ببخشید. متوهم ترین اوباش یعنی چه؟

مهدی گفت...

برادر من اول زبان فارسی خودت را تقویت کن. نمره ی املای شما در این پست خیلی کم است.
دوم اینکه برای دروغ نوشتن باید بیشتر تلاش کنی. خیلی ناشیانه دروغ پردازی می کنی !
سوم عکسی گذاشته ای که از فاصله دور فردی را در حال دویدن نشان می دهد. خوب که چی؟
متنی نوشته ای پر از اشتباه و دروغ. من خودم هیچ دل خوشی از این رییس جمهور و اطرافیان علم و صنعتیش ندارم اما این دروغ پردازی شما هم ناپسند است.